Gdy jesteś obok wszystko inne przestaje mieć znaczenie

Szczerze mówiąc po jednym z ostatnich najbardziej aktywnych weekendów padam na twarz i na pewno dzisiaj nie napiszę nic konstruktywnego, ale…

muszę napisać iż…

Uwielbiam takie tygodnie jak ubiegły, gdzie każdy dzień jest wypełniony najlepszym mężczyzną pod słońcem i wszystko inne ląduje na dalszy plan! :)

Uwielbiam nasze spotkania, wspólne kolacje, wyjścia do znajomych, całonocne imprezy, zasypianie przy sobie, budzenie się obok ukochanej osoby, wspólne śniadania, wyrzucanie skarpetek za okno (jak dobrze, że to parter :D ), wspólne jazdy autem, zakupy w biedronce i imprezy rodzinne na które chodzimy razem :)

Każdego dnia moje uczucia stają się silniejsze i wiem, że jesteś wszystkim czego pragnę i potrzebuję. Kocham Cię, Kocie. Będę tęsknić, ale mam nadzieję, że ten tydzień zleci w oka mgnieniu.

2 Komentarze

  1. Wyrzucacie skarpetki za okno:D Pewnie że szybko zleci. Ah ja kiedyś tez tak miałam że widzieliśmy się tylko w weekend natomiast teraz mieszkamy razem

  2. To jest właśnie niesamowite :) ale życzę Ci jeszcze tego by dodać do tego wsparcie o które nie powinnaś się dopominać, oraz bycie obok gdy jest też mniej kolorowo i miło :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.